Igorovo první setkání

Na sobotu 2. dubna jsem dostal pozvání na akci, kterou pořádal STUD. Jednalo se o setkání náctiletých gayů. V mém případě se jednalo o první takovéto setkání. Po vzájemném přestavení všech účastníků jsme se rozhodli, že je zbytečné sedět někde zavřeni, a proto jsme se rozhodli jít někam do přírody. Jako místo našeho setkání jsme zvolili hrad Špilberk – přesněji řečeno vyhlídkový altán, který byl jeho součástí.

Po usazení jsme se rozdělili do dvou skupin a zahráli si jednu společenskou hru, která se týkala tématu: Vztah a jeho význam. Na velký arch papíru jsme měli společnými silami sepsat, jak si takový vztah představujeme. Po skončení jsme dali papíry i hlavy „dohromady“ a porovnávali jsme, co která skupina napsala. Následně jsme si dále povídali o tom, jak by měl takový vztah vypadat. Pak ale někteří dostali hlad (mezi něž jsem patřil i já 🙂 ), a proto jsme se vydali do blízké restaurace Áčko.

Spořádali a vypili jsme co jsme jen mohli a rozhodli se ještě vydat na Petrov, odkud je nádherný výhled na Brno, a kde jsme strávili nějaký čas. Poté bylo setkání oficiálně ukončeno a všichni se vydali svou cestou.

Na této akci jsem poznal spoustu nových, skvělých lidí. Atmosféra celého setkání se nesla v příjemném a přátelském duchu. Jsem rád, že jsem se tohoto setkání mohl zúčastnit.

Igor