Kontakt

Pročetl sis naše webové stránky a zaujaly tě naše akce? Chtěl by ses zúčastnit, přidat anebo poznat další účastníky, kteří s námi na akce jezdí? Pokud chceš získat ještě další informace, není nic jednoduššího, než k tomu využít některou z mnoha možností! Budeme rádi, když se k nám přidáš.

Facebook

Jsme samozřejmě na Facebooku. Máme zde skupinu, ve které sdílíme příspěvky, fotky a události k našim akcí. Je zde možnost potkat také kluky, kteří se našich akcí účastní. Samozřejmostí je možnost komentovat, lajkovat a pozorovat, co děláme. Skupina je neveřejná, je potřeba požádat o členství. Omezení pro účast v ní je dáno pouze věkem do 26 let.

Nesplňuješ pravidla účasti na našich akcích, ale chtěl bys vidět, jak naše skupina funguje, co děláme a jak to děláme? Máme i fanouškovskou stránku na Facebooku, můžeš se stát našim fanouškem a sledovat, co aktuálně tým GaTe podniká.

Instagram

Nejsi zastáncem Facebooku a máš rád fotky? Potom je tady příležitost sledovat nás na Instagramu. Máme zde profil, ve kterém zveřejňujeme také pozvánky na naše akce a v neposlední řadě fotky z těchto akcí.

Komunikace s účastníky

Pokud se chceš na něco zeptat osobně, můžeš se obrátit na následující osoby, rády tvé otázky zodpoví.

Komunikace s médii a veřejností

Máte-li dotazy na spolupráci, propagaci či jiné věci související s naší činností, obraťte se na Markův e-mail, kde se domluvíte na podrobnostech a detailech.

Kontaktní adresa a fakturační údaje

STUD, z.s.
GaTe
Cejl 537/89
602 00 Brno

IČ: 64330346
nejsme plátci DPH

Bankovní účet: 252781026/0300 vedený u ČSOB, a.s.

Spisová značka: L 5643 vedená u Krajského soudu v Brně

Datová schránka: 98svgf7