Rainbow Revolution I

rainbow_revolutionPrvní gay akce Rainbow Revolution I se koná 24. září 2011 v prostorách Golf Yacht Clubu v Praze a je pořádaná u příležitosti oslavy života minority gayů v České republice i v zahraničí.

Prvního ročníku se zúčastní kromě široké skupiny českých gayů přední gay aktivisté z celého světa, úspěšné a významné gay osobnosti napříč různými obory i sympatizanti a podporovatelé gayů a jejich svobody a práv. Akce volně navazuje na několikadenní mezinárodní setkání Prague Pride. Kromě velkolepé show se zde odehraje mezinárodní konference, jejímž cílem bude především založení Centra pomoci gay minoritě v různých státech, kde jsou porušována jejich základní lidská práva.

Rainbow Revolution I se uskuteční 24. 9. 2011 v Golf Yacht Clubu na Rohanském ostrově. Konference bude zahájena v 16 hodin. Nosnými tématy jsou Založení Mezinárodního centra pomoci gay minoritám v Praze a Gayové a jejich identita, individualita a vymezení vůči okolnímu světu – výhoda nebo krok směrem k izolaci. Pořadatelem akce je tým sestavený z gay specialistů a dalších sympatizantů gay komunity, kteří se sdružují okolo webu www.duhavsrdci.cz.

Bohatý program bude odstartován v 18 hodin. A co na účastníky akce čeká? Kromě jedinečného gastronomického zážitku se mohou těšit na taneční show, módní přehlídku, ohnivé představení barmanů ze slavného Zanzibaru, Casino Admirál s „hazardními hrami“ o virtuální peníze, ohňostroj nebo třeba na tematickou výstavu přední české fotografky Daniely Horákové. Dále například na prohlídku diamant, jachet, vozů, šperků a dalšího luxusního zboží, které je pro letošní sezónu právě in. Samozřejmě nemůže chybět ani gradující ohňostroj.

Společenské vyžití pro každého

K podpoření uvolněné atmosféry je připraveno promítání filmu o soužití známého českého gay páru. Oddechnout si hosté mohou ve wellness s dvěma masážními stoly, jacuzzi a saunou pro šest osob. Připraven je i prostor pro taneční party se známým pražským gayem DJem. Na závěr čeká návštěvníky dražba za virtuální peníze, kde lze získat třeba umělecké fotografie, šperky, luxusní víno apod. Vstupenky lze zakoupit online nebo ve všech prodejnách Ticketstream.

Kontakty a další informace: Olga Stoyanova; info@duhavsrdci.cz; +420 775 802 276