GaTy


Brno je městem studentů a sídlem několika vysokých škol. Každým rokem do moravské metropole přichází spousty mladých lidí za studii. A právě během studentských let prochází mnozí z nich coming outem, nebo hledají v cizím městě nové přátele, kamarády či navazují první vztahy. Na akcích, které plánujeme pro studenty vysokoškoláky, můžete poznat spousty nových lidí anebo i sami sebe.

GaTyPokud někteří z vás přemýšlí, jestli v názvu GaTy [gejty] nedošlo k překlepu, potom jsou na omylu. GaTy je totiž zkratkou z anglického sousloví Gay Twenty. Sama zkratka je záměrně podobná své mateřské skupině GaTe. Náš projekt přímo vychází z GaTe –  pořádáme společné diskuse, hry, výlety, víkendovky a pikniky při kterých je možnost najít kamarády. Dodržujeme pravidla účasti GaTe. Jediným rozdílem od GaTe je věk účastníku. Projekt GaTy je totiž zaměřen na vysokoškolské studenty anebo kluky ve vysokoškolských letech, tedy mezi 19 a 26 lety.

Tento projekt byl odstartován v prosinci roku 2010 a všechny pozvánky na jeho aktivity naleznete v této sekci. V případě dotazů nebo nejasností se obracejte na koordinátora tohoto projektu – Davida / david@gejt.cz /.