Tomášova premiérová reportáž

Už to přišlo – nastala neděle 20. 12. 2009. Hrozně mrzlo, čekání pod koněm na účastníky první pražské diskuze „Seznamování po internetu“ bylo velice těžkým úkolem na začátek, ale všichni kluci z pražského týmu to vzali statečně a hrdinsky klepali kosu.

Již s organizátory se dostavil první z kluků, Kuba. Po chvíli čekání se z metra vynořili naši staří známí, Pavel a Filip, v tomto kroužku jsme ještě chvíli nedočkavě čekali na další účastníky. Byli jsme zvědaví a napnutí, jestli ještě někdo přijde… Po chvilce čekání se k nám trochu ostýchavě připojili další 2 účastníci, představili se nám jako Vladimír a Ondra. Zatímco jsme se v našem kroužku snažili udržet teplo poskakováním, se k nám připojil poslední účastník naší diskuze, Patrik.

Provedl se urychlený přesun do KFC, kde všichni účastníci trochu roztáli a byli připraveni na cestu na Karlovo náměstí, kde na nás již čekala místnost v objednané čajovně.

Po rozsazení do sedaček a křesel začal na malém podiu v místnosti Zdeněk s úvodním slovem, ve kterém představil pražský tým GaTe a plán našeho setkání. Poté se ujal slova Jakub a začalo naše povídání ohledně seznamování po internetu. Probrali jsme výhody i nevýhody seznamování po internetu i osobní zkušenosti. V docela zajímavé diskuzi jsme byli Tomášem přerušeni, aby mohl představit svou hru, kterou si připravil. Ve hře jednoznačně exceloval Vladimír, který podle papíru s oblíbenými věcmi některého z účastníků odhalil pravého vlastníka téměř hned. Bohužel nás při této hře museli opustit Pavel s Filipem, přesto se pokračovalo dál a my ještě nějakou chvíli diskutovali.

Po prodiskutování většiny zajímavostí týkajících se tohoto tématu jsme se vypravili na Vánoční trhy a pokochali se zpěvem a velikým vánočním stromkem. Poté jsme naše první sekání rozpustili.

Děkujeme klukům za to, že nám dali šanci a snad se jim to líbilo.

Za pražský tým Gate

Tomáš :- )