Kubovy čarodějnice

ráno

prší tam. to snad není možný. celý týden bylo tak hezky a zrovna dneska musí pršet. tak sem se těšil, že budeme sedět venku, někde na trávě a třeba se i trochu opálim a vono houby. proč zrovna dneska, když nejsem zavřenej ve škole, prší???

těším se na setkání, na kluky i na Alču. doufám, že dorazí co nejvíc lidí, i když se to počasí moc nepovedlo. pudem do Chajovny a já si určitě zase nebudu moct vybrat žádnej čaj a pořád budu listovat nápojovym lístkem a tvářit se jako že rozumim tomu, co je tam napsaný. snad mě do té doby napadne něco k tématu: Nechci už dál lhát. abych jenom tak neseděl a nekoukal, i když ono by se nic nestalo – nikdo by mi hlavu neutrh. zatim sem si vzpomněl jen na výmluvy, jaký sem kdy použil…

(těsně) před setkáním

do háje, kde sou všichni? už tady čekám nejmíň deset minut. že by se mi zasekly hodinky??? nesmim to s tou dochvilností tak přehánět.

ten déšt mě vážně přestává bavit! už to neni vůbec vtipný.

odpoledne

🙂 mám mooooc dobrou náladu, co dobrou, úplně skvělou! ven se samozřejmě nešlo, ale stejně to bylo fajn.

Alča měla zase úsměv od ucha k uchu a všechny nás nakazila tou dobrou náladou, mě teda určitě. nedorazil sice nikdo nový, tak nebylo seznamovací kolečko a tak to bylo celé takové domáčtější. no ale ta hra, co Ála připravila, byla vážně dobrá! musel sem se chvíli zamyslet, než sem si vzpomněl na pro mě nejtěžší situaci, kdy sem musel někomu lhát kvůli svojí sexuální orientaci, ale hlavně sem byl rád, že o ní nemusím sám mluvit a že to vyjde na někoho jiného – zjistil sem jak se k tomu staví ostatní a že by reagovali hodně moc podobně jako tehdy já. ten nápad s lístečky byl vážně super.
a taky sem šalamounsky vyřešil svoje dilema s čajem – dal sem si horký jabkový džus:))

hodně moc mě překvapila ta různost situací, co se řešila. myslel sem si, že už mám svůj coming out za sebou, jenomže ono to není jen o tom říct to rodičům a přátelům…

hlavně mi došlo, že vlastně snad nejde o ty lidi, kerym to říkám, ale že jde hlavně o mě. jasně, nechci jim ublížit, protože mi na nich záleží, ale když jim budu lhát, budu zase ubližovat sám sobě a oni se zase budou trápit, protože já nebudu v pohodě. je to začarovanej kruh.

nechtěl bych přijít o přátele, ale když se se mnou přestanou bavit, co to bylo za přátele? jestli jim na mně má tohle vadit, chci to vědět rači hned.

říká se, že milosrdná lež je v pohodě, ale tohle neni žádná milosrdná lež. výmluv se dá vymyslet spousta, ale pořád je to lhaní a člověk nakonec zjistí, že lže sám sobě. chápu proč sem lhal na začátku, když sem si nebyl jistý tím, co to znamená pro můj život, že sem gay, ale teď je to jenom z pohodlnosti. sou prostě chvíle, kdy člověk musí sebrat odvahu a postavit se k tomu čelem.

večer

tahle sobota to je vážně něco. večer byla diskotéka a já se skvěle bavil.

ty lidi mi přijdou úplně neuvěřitelný. prostě se smějí, tancují a jsou v pohodě. taky sem vyhrál v tombole:)) já, kerej nikdy nic nevyhrál. už vážně dlouho sem se tak neodreagoval, jako když sme dělali výzdobu a razítkovali lístky do tomboly a závodili, kdo nafoukne dřív balónek a pak tancovali a okukovali fakt pěkný kluky v sexy spodnim prádle a pařili na hity od Helenky Vondráčkové v podání Helenky osobně;-) jo a taky sem se vyfotil se Sanny z vyvolenejch:)

byl to vážně úplně bezvadnej den. dobrou noc