Ještě jeden Hrdina

Mám tu pro Vás ještě drobné zakončení naší poslední víkendovky z Vysočiny. V mailu se mi po dlouhé době objevilo pár řádků ještě od jednoho účastníka Zasvěcení vědí, jaká to byla práce, než se to dostalo na správná místa. Takže by byla škoda to úsilí zahodit a nepochlubit se výsledkem. Věřím, že si i další názor účastníka užijete tak jako on.

Čím bych měl začít. Byl to nejlepší víkend po dlouhé době, který jsem zažil, moc se mi to líbilo. Na víkendovou akci jsem dojel o den později, což mě hodně mrzí. Zvlášť při hledání stěžně na vlajku se slepou mapou a kompasem a následujícím pochodem k ,,velkému sněmu“. Po mém příjezdu bylo naším týmovým úkolem najít jídlo k obědu. Veškeré suroviny byly nalezeny. Po dlouhé době jsem si zopakoval, jak se pracuje s buzolou. Velice se mi líbilo poslouchat vyprávění o slepé holčičce a jejím životě o poznávání věcí, lidí a jak to zvládla. Určitou část jsme si vyzkoušeli všichni. Tento zážitek je velice cenný nespoléhat se jen na to co vidíme co je pro nás běžné, ale že i další smysly máme a dokážeme je používat. Jen se musíme víc soustředit.

Vytváření týmové postavičky z moduritu a následující hra zmocňování se vlajek protivníků. Každý krok a otočka a střelba něco stála? Tým se musel domluvit na nějaké strategii a následovném postupu. Trochu mě mrzelo, že ze tří týmů jeden byl moc mírumilovný a hru nechal na ostatních dvou týmech. No co každý měl svojí strategii. Závěrečné hledání artefaktu. Kde se všechny týmy spojily a šly za jedním cílem,, záchranou světa“ . Rozluštění starobylého textu, nalezení mapy, stavba voru všechny týmy a jejich spolupráce byla výborná.

Následovalo posezení v kavárně s výbornou hudbou a přemýšlením o sobě….. Které skončilo v poznávání druhé osoby, se kterou jsme šli temným lesem a opětovné spojení se všemi účastníky u velkého mága. A byl pak nalezen artefakt…… Na koncovém sněmu před odjezdem bylo rozhodnuto raději artefakt zničit pro svou velkou moc. Tím jsme na konci víkendovky. Zážitků bylo spoustu i her, ale ty to byly pro mě hodně přínosné jako celý víkend. Poznal jsem tam hodně perfektních lidí. Uvědomil si i pár věcí na kterých začínám pracovat a měnit je. Tím chci poděkovat organizátorům a kamarádovi, který mě tam vzal, že to bylo všechno perfektní DĚKUJI.

Tom