Old boys GaTe – setkání 2021

AKCE JE OBSAZENA | Připravili jsme nový formát akcí – od letošního října zahajujeme jednoroční tradici setkání kluků, kteří byli v průběhu historie naší skupiny na akcích GaTe. První akce s názvem Old boys GaTe setkání 2021 se uskuteční od pátku 15. do neděle 17. října 2021. Místem konání akce bude Vysočina. Akce se může zůčastnit každý, kdo byl v minulosti na některé z našich akcí.

Co je potřeba udělat ještě před tím, než se vydáš na cestu? Přihlásit se, zaplatit za akci a nabídnout součinnost při organizaci (pokud je to ve tvých silách).

Přihlásit se můžeš přes standardní formulář Google, jehož odkaz obdržíš poté, co napíšeš na marek@gejt.cz. Poté, co formulář vyplníš, zašleme ti potvrzovací e-mail s instrukcemi k platbě. Po přijetí platby na účet bude registrace definitivně potvrzena.

Kapacita objektu je 41 míst. Tedy docela omezený počet.

Cena za tuto akci je 1400 Kč (není dotována) a zahrnuje:

  • ubytování včetně prostěradel
  • teplá voda, topení, elektřina a wifi, pro závislé na internetu
  • jídlo (snídaně, oběd a večeře),
  • nějaký ten materiál, který koupíme a dopravíme na místo
  • poplatek obci

Co cena nezahrnuje:

  • potřeby nealkoholických nápojů, vyjma vody

Už víš, kam pojedeme, kolik za to zaplatíš, ale ještě si říkáš, co se tam vlastně bude dít?

Program akce se bude tvořit dle účastníků, kteří se na akci přihlásí. Pokud máš nějaký konkrétní nápad, co bys chtěl pro ostatní připravit, napiš to ve formuláři a my to zahrnu do programu! Konkrétní program dopředu nesdělíme, abys měl taky měli trochu překvapení a byl v napětí 😀

Tato akce je bez věkového limitu, bez omezení konzumace alkoholických nápojů, nicméně vyhrazujeme si právo z akce vyloučit někoho, kdo by zásadně narušoval program a nedokázal se ovládnout v rámci pobytu ve skupině.

Na akci budou platit aktuálně platná opatření v souvislosti s covidem = na akci bude vstup pouze se zelenou v aplikaci tečka 😉 Konkrétní podmínky, aby byla v den příjezdu zelená musíš kontrolovat sám, my si její barvu zkontrolujeme v den příjezdu. Standardně to bude zřejmě platné očkování, antigenní nebo PCR test anebo kdo ví co.

Těšíme se

Marek, za tým GaTe

marek@gejt.cz