19. 12. 2021 – Adventní Zlín

Pojďme podniknout něco, kde se po dlouhé době potkáme opět všichni! Staromák ten každý zná… Připravujeme tedy společný příjemný výlet dalším z krásných, možná někým dosud neobjeveným, krajských měst – Zlínem!

Můžete se těšit na

  • výhled z nejvyšší Zlínské budovy;
  • nádhernou atmosféru Vánočních trhů a afterparty s dýmkou v centru;
  • skvělé lidi, možnost posledních nákupů dárečků;
  • odreagování od momentálních strastí/starostí.

Pojďte s námi na příjemnou procházku unikátním Baťovým projektem! Vyrazíme společně příjemným Baťovským prostředím, a ještě budete mít šanci potkat staré známé i nové tváře. Pohyb, vzduch, dobrá společnost i pořádná dávka svařáku! No, co chtít od života víc!?

Kde, kdy, co a jak

neděle 19. 11. 2021 od 11:00 hodin

Sejdeme se v 11:00 před budovou Autobusového nádraží. Vyrazíme centrem směrem k budově Jednadvacítky. Po výletě, asi ve 14h, se zahřejeme na Vánočních trzích a po setmění zajdeme na afterparty na dobrou dýmku.

Nezapomeňte s sebou

  • šály, bundy a čepice;
  • přiměřenou svačinu, se kterou se rozdělíte s ostatními, dostatek tekutin do termosky;
  • a hlavně dobrou náladu!

 

Tempo a délku trasy určí nálada skupiny a míra promrzelosti. Jako vždy počítáme i s účastí nováčků. Dej mi prosím vědět, že dorazíš abych s tebou počítal.

Pravidla akce

Na akci platí pravidla GaTe – akce je určena pro kluky na kluky do 26 let. Pokud je ti méně než 18, určitě můžeš přijít také.

Dále, z důvodu případné návštěvy čajovny, bude nutné doložit aktuálně platné dokumenty v souvislosti s nařízeními ohledně epidemie Covid-19. Děkujeme!

Přihlášení a kontakt

Na tuto akci je potřeba se přihlásit alespoň jeden den dopředu, abychom dokázali přizpůsobit program a případně vás informovali o změnách.

Máte nějaké otázky, zajímá vás cokoliv ohledně akce? Neváhejte a napište Kubovi, který vám je rád zodpoví.

Výlet pro všechny zúčastněné připravuje Kubi, který se těší na společné setkání.

Přihlášení na akci