Rogyho kamínek

Chtěl bych vám vyprávět příběh který napsal sám život, příběh na který dlouho nezapomenu, protože mi otevřel oči. Spíše by se měl jmenovat „Moje první láska“.

Když mi bylo kolem 20 let začal jsem se zajímat více o to, abych nebyl sám a tak začal chodit na diskotéky a do restaurací. I já trávil hodně chvil s kamarády u piva, ale to mě časem přestalo bavit, chyběl mi někdo s kým si mohu popovídat a někdo na koho se můžu těšit, někdo koho bych měl rád.

Viděl jsem kolem sebe hodně kluků, kteří chodili s holkama a užívali si, tak jsem si řekl a proč já ne? Bydlel jsem nedaleko menšího okresního města, ale ne zase tak daleko aby k nám nejezdil autobus nebo vlak. Do práce jsem dojížděl do jiného města vlakem každý den. Nedalo na sebe dlouho čekat a já si našel holku, přeci nezůstanu sám. Potkali jsme se náhodou na jedné diskotéce kde nás představila moje kamarádka, která vzala onu holku s sebou, jmenovala se Katka. Padli jsme si do oka, tancovali jsme spolu a vyváděli jako by okolo nikdo jiný nebyl. Zamiloval jsem se až po uši, ostatně prý to bylo na mě dost znát. Veškerý volný čas jsem trávil s touto super holkou. Jednoho dne Katky rodiče odjeli a jak to tak bývá zůstal jsem u ní přes noc. Bylo to super, večeře při svíčkách, dlouhé polibky a pak jsem se poprvé v životě miloval s holkou. Na radu starších kamarádů jsem si koupil i prezervativ. Ten jsem kupoval taky poprvé v životě, měli jste vidět jak jsem byl červený – ani jsem trémou v drogérii nemohl mluvit. Po tomto večeru byla naše láska zpečetěna a já byl v sedmém nebi, jezdili společně na výlety, na prázdniny, za zábavou, atd… Takto trvala naše láska skoro tři roky, kdyby se nestalo co se asi muselo někdy stát. Jak se řiká všeho se někdy přejí a to platilo i u nás, ale ne zase tak úplně. Zdálo se mi, že mi něco v našem vztahu chybí, něco co nedokáži rozumně vysvětlit. Katka si toho všimla ale nedávala to na sobě znát až jednou, když mělo zase přijít k naší „horké“ chvíli jsem selhal. To se někdy stane, řekla a já to tak bral. Jenže tých chvil bylo čím dál více a náš sexuální život postupně upadal. Byl jsem z toho dost nešťastný. Hodně jsme spolu povídali na toto téma, moje holka byla super, nikdy mi nic nevyčetla ba naopak hodně se mi snažila pomáhat a za to jí moc děkuji. I přes to jsme plánovali společný život a dokonce i svatbu. Nikdy jsem jí nebyl nevěrný a ona taky. Výčitky o tom, že mi něco v našem vztahu chybí postupně přicházeli a zase odcházeli. Život šel dál ve svých kolejích. Jak jsem řikal každý den jsem dojížděl vlakem do školy a později i do změstnání.

Rogy